O Nas

Firma AC Systemy Komputerowe działa na rynku od 1996 roku. Rozpoczynaliśmy działalność od prowadzenia kursów komputerowych, obsługi informatycznej klientów indywidualnych, szkół i urzędów oraz firm prywatnych.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów, stworzyliśmy najszybszy na naszym rynku dostęp do Internetu, otworzyliśmy sklep komputerowy oraz rozpoczęliśmy świadczenie usług w zakresie serwisu komputerowego, sprzedaży i obsługi urządzeń fiskalnych.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi, jesteśmy obecnie największym lokalnym operatorem Internetu na terenie Gminy Świnoujście. Zajmujemy się także telefonią i telewizją internetową, dostarczając je klientom indywidualnym i firmom na terenie Gminy Świnoujście i Międzyzdroje.

Staramy się wciąż rozwijać i poszerzać ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego nowym kierunkiem rozwoju firmy jest tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne oraz marketing internetowy.

AC Strony Internetowe to rozwijająca się gałąź naszej działalności. Mamy świeże spojrzenie na czekające na nas zadania, ale dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludźmi i znajomości rynku lokalnego celnie trafiamy w potrzeby naszych klientów. Nieustannie czuwamy nad prawidłowym działaniem firmy i wysoką jakością oferowanych usług. Staramy się, by nasza oferta była nie tylko optymalna cenowo, ale by również reprezentowała najwyższy poziom techniczny.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.